Castingi.tv

Oferta dla agencji

Organizujesz casting i zgłosiło się za mało osób, a wśród nich nie ma ideału? Poszukujesz nowych twarzy do swojej bazy? W naszym serwisie łatwo wyszukasz i zaprosisz do współpracy nowe osoby. Dzięki bogatej i rozbudowanej wyszukiwarce możesz filtrować wszystkich użytkowników po praktycznie dowolnych cechach!

Potrzebujesz modelki o wzroście 170 cm, piwnych oczach z doświadczeniem w fotosesjach z województwa opolskiego? Nic prostszego! A może szukasz przystojnego bruneta, o rozmiarze buta 44 z prawem jazdy i umiejętnością tańczenia tańców latynoamerykańskich? Załatwione!

Masz dwa rodzaje możliwości dotarcia do użytkowników. Po pierwsze możesz sam filtrować i wyszukiwać osoby, spełniające Twoje wymagania. Możesz również dodawać castingi a użytkownicy sami będą zgłasza swoje kandydatury.

Dodając nowy casting określ kogo szukasz oraz jakie wymagania musi spełniać idealny kandydat. Dodaj zdjęcie, miejscowość oraz datę do kiedy mogą zgłaszać się użytkownicy i gotowe. Twój casting już jest widoczny dla użytkowników, i możesz spokojnie czekać na zgłoszenia.

Zbuduj swoją bazę osób razem z nami! !