Castingi.tv

Oferta dla kandydatów

Serwis castingi.tv został stworzony z myślą o osobach, które chcą się pokazać w Internecie w niespotykany dotąd sposób. Dzięki niemu łatwo znajdziesz aktualne castingi w twojej okolicy i za pomocą jednego kliknięcia, zgłosisz swoją kandydaturę!

Branie udziału w castingach nigdy jeszcze nie było tak proste, a dodatkowo możesz z tego skorzystać całkowicie za darmo!

Rejestrując się wybierz właściwy dla siebie typ profilu. Masz do wyboru aż 5 możliwości: modelka/model, aktorka/aktor, wokalistka/wokalista, tancerka/tancerz oraz fotograf. Uzupełnij swój profil, im więcej danych podasz, tym łatwiej będzie Cię znaleźć. Dodaj swoje zdjęcie i gotowe! Pamiętaj, żeby podać prawdziwe i aktualne dane, ponieważ firmy i agencje same również mogą wyszukiwać kandydatów do swoich projektów.

W serwisie po za wyszukiwaniem castingów, możesz również dowolnie przeglądać profile innych użytkowników, komentować je, oceniać a nawet dodawać do ulubionych. Udostępniliśmy również forum, na którym możesz dyskutować z innymi użytkownikami, na tematy związane z tematyką serwisu i nie tylko.

Dla osób, które chcą być zawsze na bieżąco stworzony został stworzony dział newsów, gdzie znajdziesz najświeższe informacje ze świata mody i show biznesu.

Jeśli chcesz się dodatkowo wyróżnić możesz wykupić konto Premium, dzięki któremu twój profil będzie wyświetlany na stronie głównej. Pragniesz przykuć uwagę każdego kto pojawi się na tej stronie? W takim razie ta opcja jest idealna dla Ciebie.

Pamiętaj, że konto Premium możesz też zdobyć poprzez zapraszanie znajomych. Im więcej Twoich znajomych, zarejestruje się w serwisie castingi.tv, tym Ty dłużej będziesz cieszyć się wyróżnieniem profilu na stronie głównej. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Jeśli do tej pory uważałeś, że wybić się jest trudno, dołącz do nas i zabłyśnij w sieci!