Castingi.tv

Pytania i odpowiedzi

Czym jest serwis Castingi.tv?

Serwis Castingi.tv to platforma mająca ułatwić komunikację między kandydatami do castingów, a osobami poszukującymi osob o określonych zdolnościach (model/modelka, wokalista/wokalistka, tancerz/tancerka, fotograf, aktor/aktorka).

Jak mogę się zarejestrować w serwisie?

Wystarczy, żę w prawym górnym rogu strony klikniesz "Zarejestruj się", wprowadzisz swój adres e-mail i hasło, dzięki któremu będziesz logować się do serwisu. Następnie na Twój adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny, pozwalający na wprowadzenie większej ilości danych i dodanie zdjęć.

Czy rejestracja w serwisie jest płatna?

Nie. Posiadanie konta w serwisie Castingi.tv jest bezpłatne. Płatność pobierana jest tylko w przypadku używania usług dodatkowych.

 Czy moge ustawić konkretny rodzaj konta np. Modelka?

Tak. W procesie rejestracji, po kliknięciu linku aktywacyjnego, będziesz proszona/y o podanie rodzaju profilu: Modelka, Model, Aktorka, Aktor, Tancerz, Tancerka, Fotograf, Wokalista, Wokalistka, Firma, Agencja.

Jestem przedstawicielem Firmy/Agencji, w jaki sposób mogę się zarejestrować w serwisie?

Rejestracja jest wspólna dla użytkowników niekomercyjnych jak i dla Firm i Agencji. Podczas rejestracji, przy wyborze profilu, należy wybrać Firma lub Agencja.

Jestem przedstawicielem Agencji, czy rejestrując się jako Agencja mam jakieś szczególne możliwości?

Tak. Przede wszystkim możesz stworzyć nieograniczoną liczbę Castingów.

Ponadto, możesz przypisać do swojej Agencji zarejestrowanych w serwisie użytkowników. Także użytkownicy mogą zgłaszać się do Ciebie i prosić o połączenie z Tobą jako członkowie Twojej agencji. Dzięki temu masz możliwość budowania wokół Twojej Agencji całej społeczności, a także modyfikowania danych osób do niej przypisanych.

Czy Firma posiada te same możliwości?

Niestety nie. Użytkownik zarejestrowany jako firma może tworzyć dowolną liczbę Castingów, przeglądać użytkowników, ale nie może przypisywać ich do swojej Firmy.

Czym jest usługa "Wyróżnij profil"?

Usługa "Wyróżnij profil" powoduje, że profil jest eksponowany na Stronie Głównej. Usługa jest płatna - 9zł/miesiąc. Więcej informacji o usłudze możesz uzyskać po zalogowaniu.

Jeśli nie znalazłaś/eś tutaj interesujących Cię informacji, napisz do nas: Kontakt.